Kdaj je stavros flatley osvojil bgt?

Kazalo:

Ali je Stavros Flatley zmagal v Britain's Got Talent? Ljubki dvojec - Demi Demetriou in sin Lagi - je osvojil srca naroda s svojo komično grško različico Lord Of The Dance Michaela Flatleyja v Britain's Got Talent 2009.

Katerega leta je bil Stavros Flatley na BGT?

Stavros Flatley je britansko-ciprski plesni duo oče-sin, ki ga sestavljata Demetrios in njegov sin Michalakis 'Lagi' Andreas, najbolj znan po nastopu v tretji seriji Britain's Got Talent v 2009. Dosegli so finale serije in končali na četrtem mestu za Diversity, Susan Boyle in Julianom Smithom.

Ali je Stavros Flatley zmagal Britain's got talent?

Stavros Flatley je zasedel drugo mesto v finalu Britain's Got Talent's Champions. Britansko-ciprski plesni duo oče-sin, rojen v Grčiji, je bil v soboto zvečer izbran za drugo mesto v oddaji Britain's Got Talent: The Champions Final, ki je iskal 'končnega prvaka'. … Nato je rekel očetu: »Nauči jih plesati!«

Kdo je osvojil BGT 2009?

Series 3 (2009)

Serijo je zmagal ples troupe Diversity, na drugem mestu je bila pevka Susan Boyle, tretje pa saksofonist Julian Smith.