Ali se je Bahrajn uvrstil na svetovno prvenstvo?

Kazalo:

Na torkovi tekmi je po prvem polčasu brez golov Bahrajn le 10 minut drugega polčasa vzpostavil vodstvo z 2:0, nato pa je dodal še dva v 70. in 88. minuti. …

Ali se Bahrajn lahko uvrsti na svetovno prvenstvo?

Manama: Bahrajn se je dvakrat približal kvalifikacijam zasvetovno prvenstvo FIFA™, dosegel medcelinsko končnico v kvalifikacijah za Nemčijo 2006 in Južno Afriko 2010, izgubil proti Trinidadu in Tobago oziroma Nova Zelandija.

Ali se je Irak uvrstil na svetovno prvenstvo?

2020 – obnovljeno upanje. Pod Katanecom je Irak dosegel tretji krog kvalifikacij za svetovno prvenstvo FIFA 2022 s petimi zmagami v osmih tekmah, vključno z zmago z 2-1 proti Iranu.

Katera država se je vedno kvalificirala za svetovno prvenstvo?

Brazilija je edina ekipa, ki je nastopila na vseh 21 turnirjih do danes, pri čemer je Nemčija sodelovala na 19, Italija na 18, Argentina na 17 in Mehika na 16. Do na ta dan je turnir zmagalo osem držav. Prvi zmagovalci leta 1930 so bili Urugvaj; aktualni prvaki so Francija.

Kateri igralec ima največ svetovnih prvenstev?

Rojeni Edson Arantes do Nascimento, človek, ki je postal znan kot Pelé, je pri 16 letih izbruhnil na svetovno nogometno sceno in se izkazal tako za klubsko ekipo Santos kot za Brazilska reprezentanca. Do konca kariere je Pelé z Brazilijo zmagal trikrat na svetovnih prvenstvih FIFA, kar je največ zmag na svetovnem prvenstvu.igralec.

Priporočena:

Zanimivi članki
Kateri črevesni hormon spodbuja krčenje žolčnika?
Preberi več

Cholecystokinin (CCK) je bil odkrit leta 1928 v izvlečkih jejunala kot faktor krčenja žolčnika. Kasneje se je izkazalo, da je član družine peptidov, ki so vsi ligandi za receptorje CCK 1 in CCK 2. Znano je, da se peptidi CCK sintetizirajo v endokrinih I-celicah tankega črevesa in možganskih nevronih.