Ali so Rennes v ligi prvakov?

Kazalo:

Poleg domače lige je Rennes sodeloval v te sezonski izdaji Coupe de France in se tako prvič v skupinskem delu uvrstil v UEFA Ligo prvakov na tretjem mestu v prejšnji sezoni Ligue 1. Sezona je zajemala obdobje od 1. julija 2020 do 30. junija 2021.

Kdo je najboljši igralec Rennesa?

Trenutno je najboljši igralec na Stade Rennais Naif Aguerd. Njegov indeks uspešnosti je 285, dosegel je 0 golov in podal 0 podaj.

Je liga prvakov samo Evropa?

Liga prvakov UEFA (skrajšano UCL) je letno klubsko nogometno tekmovanje, ki ga organizira Zveza evropskih nogometnih zvez (UEFA) in ga pomerijo vrhunski evropski klubi in odloča o zmagovalcih tekmovanj v krogu skupinskega dela. da se kvalificiraš za dvonožni knockout format in …

Koliko je Messi osvojil Ligo prvakov?

Lionel Messi je osvojil štiri naslove Lige prvakov, vse z Barcelono. Njegova prva medalja je bila leta 2006, ko je španska stran drugič v svoji zgodovini osvojila pokal.

Je Rennes dobra ekipa?

Poleg Nantesa je Rennes eden od najboljših nogometnih klubov v regiji in oba sta med glavnimi klubi, ki tekmujejo v Derby Bretonu. Najboljši rezultat kluba v ligi je bil tretji, ki mu je ta podvig dosegel po predčasnem zaključku sezone v2019–20.