Ali je ryan lochte upokojen?

Kazalo:

"Nisem želel, da bi bil ta video sočen," je dejal Lochte. "Nisem končal. Ne upokojim se. V plavalnem športu želim narediti še veliko več, ne glede na to, ali gre v bazenu ali zunaj bazena in poskušam rasti šport, ker ljubezen in strast, ki ju imam - želim razvijati šport.

Bo Ryan Lochte na olimpijskih igrah 2021?

Ryan Lochte je v sramoti zapustil olimpijske igre v Riu 2016. Želel je izbrisati te spomine z uvrstitvijo na olimpijske igre v Tokiu 2021. To se ne bo zgodilo. … Lochte je na 200-metrski mešani tekmi zaostal za 2,7 sekunde, kar je njegov znak, in se ni kvalificiral za igre v Tokiu.

Bo Ryan Lochte na olimpijskih igrah?

Ryan Lochte pravi, da je "vse razočaral", ker se ni kvalificiral za olimpijske igre v Tokiu. Ryan Lochte se odzove po tem, ko je v finalu 200-metrske posamične mešane tekme na olimpijskih plavalnih preizkušnjah v petek zvečer v Omahi končal sedmi. 36-letni Lochte se je s težavo uvrstil na sedmo mesto.

Ali je Michael Phelps upokojen?

Leta 2016, potem ko je v svojo osebno zbirko na igrah v Riu dodal še pet zlatih olimpijskih medalj, je Michael Phelps obiskal DANES in napovedal svojo upokojitev iz tekmovalnega plavanja, rekoč, "(s) končal, končal, končal - in tokrat resno mislim."

Kdo je največji olimpijec vseh časov?

Po osvojitvi 21. zlate olimpijske kolajne na olimpijskih igrah v Riu je Michael Phelps nedvomnonajvečji olimpijec vseh časov.